![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgN8JVvnzab5tBxrBI-bgtGS37qiYVbZi8YoSaWfpWQBg93JXEPYFYPNIGN_SSL5rnXJ-1gAHTccMZPs8Dia08jK7mY60Izm3vqzNhTRBqkiz3OHCOSBgOuZNdaxnKCfmhnDDhr68tOrSI/s320/1284749992_tarja-what-lies-beneath-us-edition.jpg)
Μια πραγματικά αξέχαστη βραδιά!!! Το Σάββατο 28 Ιανουαρίου 2012, στο Principal Club Theater στη Θεσσαλονίκη, έλαβε χώρα η συναυλία της Φιλανδέζας καλλιτέχνιδος Tarja Turunen. H πρώην lead singer των Nightwish, κάνει εδώ και αρκετά χρόνια μια επιτυχιμένη solo καριέρα, με εμφανίσεις σε όλο τον κόσμο. Η Tarja καταφέρνει και συνδιάζει άψογα την σκηνική παρουσία με τις μοναδικές φωνητικές της ικανότητες.
Το Dialeimmataki.gr ήταν εκεί και σας μεταφέρει μερικά στιγμιότυπα από την μαγική αυτή βραδιά. Τα 2 videos που ακολουθούν περιλαμβάνουν το πασίγνωστο "I walk alone" καθώς και το ολοκαίνουργιο "Into the Sun", που θα κυκλοφορήσει στο νέο της Album.
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου